Terapia par

002-relationship
Terapia par

Celem terapii jest wyjście z impasu, poprawa lub odbudowanie relacji partnerskiej lub małżeńskiej. Wskazaniem do terapii par mogą być sytuacje kryzysowe, wątpliwości dotyczące pozostania w związku , trudności w rozwiązywaniu konfliktów, poczucie wyobcowania , trudności w komunikacji lub doświadczanie agresji i przemocy w związku.
Elementem terapii jest budowanie dialogu, dążenie do tego, żeby usłyszeć
i zrozumienie partnera , jego potrzeby i oczekiwania, oraz wyrażenie własnych. Podstawą takiej rozmowy jest zgoda na różnice i wspólne szukanie dobrego rozwiązania zorientowanego na przyszłość.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/pressmatic/psychoterapeutakoszalin.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/pressmatic/psychoterapeutakoszalin.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/pressmatic/psychoterapeutakoszalin.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34